Урочисте закриття літнього табору праці та відпочинку «Джерело»

15 Червня 2018

15 червня 2018 року у нашій школі відбулося урочисте закриття літнього табору праці та відпочинку «Джерело».  Табір мав на меті організувати для учнів корисний, культурно-оздоровчий відпочинок.  Кожен табірний день мав свою назву і конкретну програму. Так учні прожили цікаві дні: День спорту і здоров’я, День бантика, День Солодощів, День казки та інші. Проживаючи кожен день у таборі, діти могли проявити весь свій творчий потенціал та таланти під час всіляких різноманітних заходів.

Час у таборі промайнув дуже швидко. Пролунали позивні прощання. Шкільний хол прикрасила виставка поробок, які виконали діти під час відвідання різноманітних гуртків. На урочистій лінійці грамотами були нагороджені переможці змагань. Багатьом вихованцям були оголошені подяки за активну участь у житті табору. Для всіх учасників табору були підготовлені подарунки на згадку про літній табір 2018 року, а  найголовніший солодкий подарунок отримав ІV загін, який став переможцем табірної зміни – 2018.