Участь в освітянському телемості «Об′єднані Україною»

16 Лютого 2022

16 лютого 2022 року о 10 год. ранку учні старших класів Комунального закладу «Харківська спеціальна школа №5» Харківської  обласної ради взяли участь в освітянському телемості «Об′єднані Україною», присвяченому Дню єднання. Всеукраїнський освітянський телеміст транслювався на YouTube-каналі та Facebook-сторінці Міністерства освіти і науки України.

Під час прямої трансляції школярі спілкувалися з учнями зі всієї України та відчули справжню єдність майже зо всіма регіонами рідної держави. Окрім того вихованці КЗ «ХСШ № 5» ХОР вирішили зробити посильний внесок у створення єдиної інформаційної платформи стратегічної комунікації «UAразом», спрямовану на поширення іміджевих заходів для популяризації України у світі.