Участь у заході в Харківському Дипломатичному Клубі на честь відзначення Дня Єднання

16 Лютого 2022

16 лютого 2022 року члени учнівського самоврядування Комунального закладу «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради відвідали Харківський Дипломатичний Клуб і взяли участь у заході на честь відзначення Дня Єднання.

Єдині у своєму прагненні розвивати місто і країну, у готовності підтримати ближнього, у бажанні миру та злагоди, у відданості своєму народу і державі, у святково прикрашеній залі зібрались разом представники консульств іноземних держав, дипломатичних місій, національних діаспор і представники української влади. Почесний Президент Харківського Дипломатичного Клубу Сергій Чернов у своїй промові наголосив, що «Незважаючи на будь-які обставини і перешкоди, наші друзі, наші партнери, наші рідні тут, в Дипломатичному Клубі, щоб показати всім – ми Єдині, ми поруч, ми – разом!»

Підтримка ініціативи Президента України щодо Дня Єднання – дуже важлива в такі напружені часи. Долучитися до неї дуже просто – бути спокійним, бути розсудливим, бути українцями. Ось і ми, шкільна спільнота КЗ «ХСШ №5» ХОР – дружні, єдині та нескорені!

Єднаймось, Україно!