Участь у заходах з нагоди Дня Державного прапора України та незалежності України

23 Серпня 2018

23 серпня 2018 року педагогічний колектив КЗ «ХС НВК» ХОР  взяв участь у масштабному заході з нагоди Дня Державного прапора України. На площі Конституції вчителі та адміністрація школи разом з іншими патріотами міста підняли вгору різнокольоровий папір і створили на тлі прапора України серце з буквами UA. Модульне арт-шоу знімали з квадрокоптера, отже учасники і глядачі змогли побачити зображену картину з висоти пташиного польоту – на екрані, встановленому на площі.

“Символічно, що такі великі свята як День Державного Прапора України і День Харкова ми відзначаємо в один день. Багато харків’ян – промисловців і підприємців, волонтерів і військових, діячів науки і спортсменів – створювали велич нашого державного прапора. І в найважчі часи саме Харківщина проявила характер, дала відсіч агресору, зберегла незалежність і територіальну цілісність країни і заслужила право жити під жовто-синім прапором. Це свято усіх поколінь. Ця акція об’єднала усіх харків’ян. Вона показує, наскільки ми любимо Україну. Символ України об’єднує серця. Своя єдність і любов до України ми доводимо щодня”, – зазначила у своєму коментарі присутня на святковому флешмобі голова Харківської ОДА Юлія Світлична.

Педагоги  НВК також  взяли участь в урочистому покладанні квітів з нагоди 27-ї річниці незалежності України, яке відбулося 24 серпня 2018 року на пл. Конституції.