Участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі “SchoolArtFest – 2021”

18 Січня 2022

Учні Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості з декоративно-прикладного мистецтва “SchoolArtFest – 2021”.

Щорічно Фестиваль проводиться серед учнів закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти з метою виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей, популяризації української культури і народних традицій. Кожного року вихованці посідають призові місця і фестиваль-2021 – не виняток.

У номінації «Вироби з фанери» учень 10-го класу посів 1 місце з виробом «Карета». Учениця 9-го класу виготовила пано-вишивку, яке була номіноване на 2 місце. У номінації «Пано-аплікація» робота «Дівчинка-осінь», яку виготовила учениця 8-го класу, посіла 3 місце.

Вітаємо призерів та бажаємо наступних творчих успіхів!