Участь у відкритті V Всеукраїнського Фестивалю вуличного мистецтва

10 Січня 2020

10 січня 2020 року вихованці Комунального закладу «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради взяли участь в урочистому відкритті V ювілейного Всеукраїнського Фестивалю вуличного мистецтва, який цього року проходитиме у Харкові та Дніпрі. Протягом місяця глядачі матимуть задоволення спостерігати арт-мініатюри та шоу-програми від  жонглерів, маріонеток, акробатів, еквілібристів, фокусників, мімів, живих скульптур та інших кращих представників різних жанрів вуличного мистецтва з багатьох регіонів України та голосувати за улюбленцями в соціальних мережах і впливати тим самим на рішення журі.

Щороку на відкриття V Всеукраїнського Фестивалю вуличного мистецтва запрошуються артисти, які не можуть бути конкурсантами за жанровими або віковими ознаками, але чиє мистецтво близьке по духу справжнім вуличним акторам і вносить певне різноманіття у наповнення фестивалю. Цьогоріч до цієї значущої події було запрошено Зразковий художній колектив театру костюму «Аліса» з КЗ «ХСШ №5» ХОР, чиї маленькі артисти є бажаними учасниками і переможцями різноманітних конкурсів і фестивалів від Болгарії до Китаю. 10 січня в ТРЦ «Дафі» харків’яни та гості міста аплодували одному з найкращих витворів костюмного мистецтва від театру «Аліса» – колекції «Каламбур».

Виступ наших малюків, що мають різні порушення слухової функції, не залишив байдужим жодного глядача! Ми горді, що стали учасниками свята відкриття зимового Всеукраїнського Фестивалю вуличного мистецтва, і вдячні його організаторам за цю чудову пропозицію!