Участь у Міжнародному дистанційному конкурсі «Олімпіс 2019 – Осіння сесія»

12 Листопада 2019

12 листопада 2019 року учні 1 класу Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради дебютували в якості учасників у Міжнародному дистанційному конкурсі-онлайн «Олімпіс 2019 – Осіння сесія».

Головна мета конкурсу «Олімпіс» — підвищення мотивації до вивчення і зацікавлення учнів навчальним предметом, стимулювання урізноманітнення освітнього процесу і використання в ньому сучасних інформаційних технологій. Всі учасники конкурсу отримають друковану грамоту, а переможці будуть нагороджені дипломами I, II або III ступеня.

Серед п’ятьох предметів, запропонованих організаторами конкурсу, була обрана «королева всіх наук» – математика. Форма проведення, місце (комп’ютерний клас) і загальна атмосфера конкурсу – все було незвичним, але дуже цікавим для малюків. Навіть складнощі тестування, пов’язані з особливістю сприйняття нечуючою дитиною будь-яких неадаптованих текстів, не злякали першачків! У відведені онлайн 40 хвилин малі школярики подолали більшість тестів і попрощалися зі своїм анімаційним другом, мешканцем olimpis, який супроводжував і веселив їх протягом виконання конкурсних завдань.

Тепер чекаємо на результати і, звичайно, на грамоти і дипломи!