Участь у легкоатлетичних змаганнях

27 Травня 2017

27 травня 2017 року учні навчального-виховного комплексу взяли участь у легкоатлетичних змаганнях «Єдина країна – рівні можливості». В забігу на дистанції 500 метрів перемогу отримала Стрижкова Софія, учениця 6-го класу. На дистанції 1000 метрів перемогу отримав Чарушин Володимир, учень 7-го класу. На дистанції 2000 метрів отримав 1 місце  Гутор Артем, учень 9-го класу, 2 місце – Парфьонов Давид, учень 10-го класу, 3 місце – Плотніков Микита, учень 11 класу.

У рамках цього заходу вихованці НВК взяли участь у спортивних іграх та змаганнях, спостерігали із зацікавленістю за виступами ілюзіоніста та шоу мильних кульок, мали можливість бути учасниками фотосесії. Свої емоції учасники цього заходу виразили у колективних малюнках.

Дякуємо організаторам заходу та пишаємося своїми вихованцями!