Участь у ІІІ Всеукраїнському фестивалі вертепів «Вертеп-фест – 2019»

12 Січня 2019

12 січня 2019 року педагогічний колектив та адміністрація Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради взяли участь у ІІІ Всеукраїнському фестивалі вертепів «Вертеп-фест – 2019», який відбувся за сприянням голова Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної. Фестиваль започаткований на Харківщині три роки тому і зараз набув статусу традиційної значущої події січня.

Цьогоріч «Вертеп-фест» зібрав майже 1500 учасників, 100 колективів з усіх регіонів України. У рамках фестивалю заплановано виступи вертепних колективів на різних локаціях міста Харкова.

Педагоги НВК переглянули виступ колективів фестивалю «Святовид» біля ХНАТОБу ім. М Лисенка, пройшли чисельною вертепною ходою головною вулицею від майдану Конституції до майдану Свободи, де разом з іншими учасниками заспівали колядку «Нова радість стала». Ця Всеукраїнська акція з одночасного виконання відомої всьому світові колядки приєднала до себе і міжнародну спільноту – одночасно «Нова радість» зазвучала у містах Великої Британії, Австрії, Німеччині, Нідерландах, Франції та Польщі.