Участь у флешмобі

21 Листопада 2014

Напередодні проведення благодійної акції дев’ятого «Аукціону надій» учні Харківського спеціального  навчально-виховного  комплексу

20 листопада із задоволенням приєднались до танцювального  флешмобу, який охопив багато міст і шкіл.

Вперше навчально-виховний комплекс взяв   участь у п’ятому «Аукціоні  надій» у 2011 році. Завдяки студентам Університету Банківської справи, їхньої небайдужості, наполегливості, душевному теплу заклад отримав найсучасніший  реабілітаційний кабінет у якому діти з різними порушеннями слухової функції мають унікальну можливість для свого розвитку.

Наші діти,  учасники благодійної акції,  подарували лоти  для  дев’ятого Аукціону Надій. Ці вироби були  виготовлені власноруч на заняттях гуртків декоративно-ужиткового мистецтва.

Ми щиро  сподіваємось, що отримані  на  аукціоні  кошти  допоможуть  зробити  наш  світ  добрішим, світлішим, а, можливо, допоможуть    у  здійсненні    мрій.