«У тридев’ятому царстві»

30 Грудня 2013

28.12.13 наші діти отримали шанс доторкнутися до дива, відвідавши новорічну виставу «У тридев’ятому царстві», що відбулася в приміщенні Комунального підприємства «Харківський Палац спорту».

Цю надзвичайну можливість надав нашим вихованцям Департамент освіти та науки  Харківської області. Споглядати новорічну казку поїхали діти молодшого шкільного віку у супроводі педагогів та батьків. При вході до Палацу дітей стрічали казкові персонажі – звірі, мультиплікаційні герої, актори в українському національному вбранні. Присутність аніматорів одразу ж звеселила наших учнів, і цей збуджений настрій вже не полишав їх до кінця свята. На згадку про зустріч з казковими героями діти із задоволенням сфотографувалися з ними.

Малюкам відкрилося надзвичайно яскраве та масштабне дійство з величезною кількістю учасників та реквізиту, неперевершеними костюмами, талановитою грою артистів. Постановка казки була сучасною та веселою, з піснями і танцями, акробатичними номерами. В залі радувала око пишно вбрана, розкішна ялинка.

Наші учні отримали надзвичайне враження від вистави, відчули безліч позитивних емоцій.

Дякуємо Департаменту освіти за надане нашим дітям надзвичайне задоволення бути присутніми на новорічній казці.