У День української писемності та мови

11 Листопада 2014

9 листопада 2014 року в навчально-виховному комплексі у День української писемності та мови відбувся І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика та  І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Учням були надані завдання тестового та творчого характеру відповідно до вікових особливостей та опанованого матеріалу.

З великою зацікавленістю та бажанням діти 3 класу вперше брали участь у конкурсі знавців української мови. Труднощі у школярів початкової ланки виникли при створенні діалогів відповідно до запропонованої ситуації.

Учні середньої та старшої школи  при створенні уявної картинки за поданою поезією допустили багато стилістичних та синтаксичних помилок.

У кабінетах, де проводився конкурс, панувала дружня, доброзичлива, творча атмосфера.

Бажаємо всім учасникам успіхів та перемоги!