“Тиждень протидії булінгу”

3 Жовтня 2024

З 27 вересня по 04 жовтня у школі було проведено “Тиждень протидії булінгу”. Протягом тижня відбулися просвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про шкільний булінг та запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування). Учні почули інформацію про види булінгу, міри покарання, навчилися відрізняти булінг від звичайного конфлікту. Представником патрульної поліції України Дмитром Ченським, був проведений захід на тему «STOP булінг». Метою заходу було знайомство з поняттям «булінгу», його попередженням; виховання в учнів почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства; розвинути вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формування навиків відповідальної та безпечної поведінки. Діти отримали цікаву та корисну інформацію про проблему сьогодення в учнівському середовищі, як захистити себе і своїх друзів від булінгу, старшокласники дізналися про свої права, обов’язки. Кожен бажаючий мав можливість висловити власну думку та свій погляд на дану проблему.
Надана інформація допоможе дітям зрозуміти: як обійти конфліктні ситуації, спікер наголошував на тому, що тільки взаємоповага та толерантне ставлення один до одного допоможе уникнути булінгу серед дітей.