Творчі й талановиті

5 Грудня 2014

Творчі й талановиті

3 грудня в нашому навчально-виховному комплексі відбулося свято під назвою «Творчі й талановиті», що було організовано вихователями та приурочено до Міжнародного дня інвалідів.

До участі у святі діти різних вікових груп заздалегідь готували різноманітні творчі номери: жестові пісні, пантоміму, театралізовану постановку казки, смішні та дотепні сценки. Наші вихованці намагалися продемонструвати найкращі свої вміння і таланти, тож свято видалося напрочуд цікавим та яскравим. Тепла атмосфера та неперевершена гра наших маленьких артистів дозволила всім присутнім добре розважитися, тож публіка вдячно вітала всіх учасників свята оплесками та усмішками.

А редакційна колегія учнівського комітету, що складається з талановитих художників та креативних особистостей, спеціально до Дня інваліда випустила стіннівку під назвою «Наше життя», на якій розмістила фото наших колективних досягнень та щоденних турбот.

Ще раз вітаємо наших дорогих дітей з Днем інвалідів та бажаємо успіхів у творчості й навчанні!