Турнір з футзалу до Міжнародного тижня глухих 2019

27 Вересня 2019

У рамках проведення Міжнародного тижня глухих і Міжнародного дня жестових мов (23 вересня), 27 вересня 2019 року, за ініціативи вчителів фізичної культури і вихователів Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради, у спортивному залі закладу освіти відбувся спортивний батл з футзалу.

У заході взяли участь учні старших класів і студенти першого курсу Харківського навчально-наукового ДВНЗ «Університет банківської справи». Переможців у цьому товариському матчі вирішили не визначати, а високі спортивні досягнення присвятили питанням привернення уваги громадськості та владних структур до проблем глухих людей і просуванню статусу жестових мов та мовних прав глухих людей у всьому світі, бо основний лозунг Міжнародного тижня глухих у 2019 році – «Права жестової мови для всіх!»