Тридцята річниця виведення радянських військ з Афганістану

15 Лютого 2019

Цьогоріч ми відзначаємо тридцяту річницю виведення радянських військ з Афганістану.

У зв’язку з цією знаменною датою 15 лютого 2019 року у Комунальному закладі «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради вчителем історії було проведено тематичну лінійку, під час якої наші вихованці поглибили свої знання про війну в Афганістані, почали краще розуміти причини та наслідки цього озброєного конфлікту. Захід був доповнений цікавою слайд-презентацією та документальним фільмом.

До цієї річниці у Харківському Палаці дитячої та юнацької творчості минулого тижня проводилася виставка дитячих творчих робіт за темою «Мій біль – Афганістан». Вихованці нашого закладу теж не залишилися осторонь цього заходу і надали свої малюнки та інші творчі роботи для участі у виставці. Роботи наших учнів видалися проникливими та змістовно глибокими.

Ми сподіваємося, що наші діти добре затямили собі висновки з цього уроку історії і будуть культивувати у собі толерантне ставлення до інших народів, гуманізм та розважливу поведінку.