Тренінгове заняття

З метою допомоги вихованцям Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради засвоїти корисні навички планування власного життя та усвідомленого його втілення, жити продуктивно й відчувати радість і задоволення, практичним психологом закладу освіти проведено заняття щодо розвитку позитивних активностей. На занятті застосовувалися вправи з асоціативними картками «Минуле. Теперішнє. Майбутнє». Діти обирали від трьох і більше карток, які асоціюються з їх життям у минулому, що є в їх житті зараз та чого б їм хотілося у майбутньому. Далі діти, кожний для себе писали календар приємних справ.

На завершення заняття учасники поділилися висновками, які вони зробили під час виконання вправ, враженнями, емоціями й почуттями та послухали цікаву притчу про рай та пекло.

Опубліковано 26 Лют 2021 в 15:12. Рубрика: Новини.
Коментарі поки що закриті, але ви можете залишити трекбек до свого сайту.