Тиждень «За здоровий спосіб життя»

9 Квітня 2021

З метою відзначення Всесвітнього Дня здоров’я у Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради з 05.04.21 по 09.04.21 пройшов тиждень «За здоровий спосіб життя». Протягом цього тижня  було проведено кілька цікавих заходів.

5, 6 квітня відкрито виставку малюнків від учнів 1-5 класів за темою «Ми – за здоровий спосіб життя».

7 квітня для всіх вихованців закладу проведено велике спортивне свято. Цей захід був покликаний залучати дітей до спортивної активності, відмови від шкідливих звичок. Девізом свята стало гасло «Спорт – запорука здоров’я!».

9 квітня діти 5-12 класів взяли участь у супер-квесті «Твоє життя в твоїх руках!». Виконуючи завдання квесту школярі показали, що вони не тільки знають, що таке здоров’я, а й є активними прихильниками здорового способу життя і раціонального харчування. Приємним сюрпризом цього ж дня стала зустріч з представниками Національної Поліції м. Харкова, які провели цікаву лекцію з профілактики залежності від шкідливих звичок і соціальних мереж серед дітей і підлітків.

Всі заходи пройшли в рамках пропаганди цінності здоров’я і боротьби з поширенням різних захворювань. Тож не тільки у Всесвітній день здоров’я бажаємо всім бути здоровими і життєрадісними!