Тиждень з ЛЕГО конструктором

11 Листопада 2014

У дошкільному підрозділі нашого закладу завершився тиждень занять з ЛЕГО конструювання. Вчителі й вихователі різних груп продемонстрували дуже цікаві заняття, під час яких креативно був використаний ЛЕГО конструктор. ЛЕГО конструювання дуже різноманітне: воно може проводитися як власне конструювання, можуть використовуватися його елементи під час занять, а також цей вид конструювання може застосовуватися у виховних заходах, в ігровій діяльності. Особливо сподобалося та вразило заняття вчителя-дефектолога Деренько Т.В., яка показала елементи ЛЕГО конструювання на занятті з фоноритміки. Також дуже цікавим та пізнавальним було заняття вчителя-дефектолога Сопилюк М.Д., яка креативно використала ЛЕГО конструювання у темі «Транспорт».

Дітям дуже подобаються такі заняття, вони із задоволенням вчаться та грають одночасно. ЛЕГО конструювання розвиває мислення, увагу дітей, моторику пальців рук, пам’ять та творчу уяву  дітей, вчить споруджувати різноманітні будівлі, виховує інтерес до пізнання оточуючого середовища. Наприкінці кожного заняття з ЛЕГО конструювання діти отримували солодкі призи.