Тиждень педмайстерності

25 Жовтня 2018

У рамках тижня педмайстерності керівників гуртків закладу освіти

25 жовтня було проведено для вихованців НВК цікаві заходи: ігри «Майстерна Україна» та «Поле чудес».

Гра «Майстерна Україна» була проведена серед дітей молодшого шкільного віку, під час якої діти знайомились з різноманітними народними ремеслами та граючи в рухливі ігри з витворами народного мистецтва діти дізнавались про традиції нашого народу.

Учні під час гри поглибили свої знання про народну творчість, свій рідний край. Діти активно приймали участь у змаганнях, весело провели час та отримали задоволення від гри. Переможці отримали солодкі призи.

Гра «Поле чудес» була проведена серед дітей середнього та старшого шкільного віку та присвячена темі «Художня творчість». Де діти поширили свій словарний запас, сформували естетичний смак й розуміння краси та того, що краса створюється руками людини. Під час гри було створено три команди, які змагалися між собою на кращі знання з художньої творчості. Переможцем гри став учень 10 класу Губа Кирил. Всі учасники отримали нагороди.