Тиждень педагогічної майстерності вихователів та вчителів фізичної культури

27 Листопада 2017

На виконання плану роботи школи на 2017/2018 навчальний рік з 27 листопада по 1 грудня 2017 року проводився тиждень педагогічної майстерності вихователів та вчителів фізичної культури, в рамках якого організовано відкриті спортивні та позакласні заходи.

Справжнім випробуванням на міцність, силу та пружність м’зів, швидкість та окомір стали «Веселі старти», проведені 27.11.2017 вихователями Акіншиним А.В. і Крюковою З.М. для учнів 4-7 класів.

До Міжнародного дня Інвалідів 28.11.2017 педагоги Корсун С.О. та Солдатенко В.Н. презентували «Богатирські ігри» для хлопців і дівчат 8-12 класів – командні спортивні ігри, які об’єднують учнів, згуртовують вболівальників, розвивають почуття підтримки, взаємодопомоги у всіх учасників. Саме ці чесноти вихованців НВК завадили визначенню переможців серед юних богатирів.

29.11.2017 Васильченко І.Б. провела цікавий і пізнавальний виховний захід, метою якого було ознайомити всіх дітей закладу з історією виникнення і розвитку жестової мови у світі. Наприкінці лекції відбулася презентація французького художнього фільму «Дитячий секрет».

Цікавою за змістом і нетрадиційною за структурою стала вікторина «Побутові небезпеки» для вихованців початкової школи, запитання і завдання якої сприяли поширенню безцінних знань про дотримання правил особистої безпеки у побуті. Цей захід був проведений 30.11.2017 вихователями Шахун Г.Д., Клименко Н.В. і Тельцовою Н.В.

01.12.2017 були підведені підсумки тижня, обговорені відкриті спортивні та виховні заходи, нагороджені активні учасники і переможці.