Тиждень педагогічної майстерності вчителів трудового навчання та керівників гуртків

22 Жовтня 2015

З 19 жовтня у рамках тижня педагогічної майстерності вчителями трудового навчання та керівниками гуртків проведено чимало захоплюючих за змістом і оригінальних за формою проведення заходів. Ось найбільш захоплюючі з них.

Конкурс-гра «Веселий майстер» (відп. Лупандіна В. М., Кравченко Н. Д., Пахомова М. С., Моісеєва-Літовченко Л. А., Шаталова М. О.), де учні 5-12 класів, об’єднані в команди, «мандрували» по «країнам-майстерням» і на кожній станції перепочинку виконували будь-які завдання з різних видів трудового навчання (з бісероплетіння, кулінарії, писанкарства, розпису…). Не аби-які творчі та дизайнерські здібності знадобилися під час виконання останнього завдання: продемонструвати і описати «зшитий» з клаптиків тканини костюм. Отримані від Майстрині клаптики були з різних тканин, різні за кольром і розміром. Час, відведений на створення «модного луку», не більш 15 хвилин. Тут і дорослий зажуриться… Але наші юні модельєри впоралися!

Переможці конкурсу-гри «Веселий майстер» обиралися за кількістю отриманих під час мандрівки балів.

Конкурс-гра «Калейдоскоп народних ремесел» (відп. Кравченко Н. Д., Єгоренкова Л. В., Нікітюк Г. В.). Тут учні 1-4 класів збагатили свої знання про традиційні символи України, образи яких можна побачити в роботах талановитих народних майстрів, будь-то графіка чи живопис, або декоративно-прикладне мистецтво. Для закріплення цих знань було проведено кілька ігор і навіть естафета з використанням гілки справжньої калини. Наприкінці малюки подивилися улюблені мультфільми «Жил-был пес…», «Ходить гарбуз по городу», «Евстифейка-волк».

Конкурс-гра «Поле-чудес» ідп. Павличенко С. В., Пазенкова С. В.). Знайома всім гра цього разу перетворилася для учнів 5-12 класів у нове інформаційне джерело щодо професій, найпотрібніших у сучасному світі.

Дякуємо організаторам та учасникам за такий насичений цікавими заходами тиждень!