Тиждень педагогічної майстерності вчителів трудового навчання та керівників гуртків

23 Жовтня 2017

На виконання плану роботи школи на 2017/2018 навчальний рік з 17 жовтня по 20 жовтня 2017 року в НВК пройшов тиждень педагогічної майстерності вчителів трудового навчання та керівників гуртків.

17.10.2017 р. проведено виставку-конкурс дитячих поробок і конкурс стіннівок до свята «Золота осінь». Учні 5-12 класів взяли участь у конкурсі «Поле-чудес», де в ігровій формі отримали нову інформацію про найбільш актуальні у сучасному світі професії (відп. Онілов А. І., Нікітюк Н. О.).

18.10.2017 р. для учнів 1-4 класів відбувся конкурс-гра «Майстерна Україна» (відп. Кравченко Н. Д., Єгоренкова Л. В., Нікітюк Г. В.), під час якого діти збагатили свої знання про традиційні символи України, образи яких можна побачити в роботах талановитих народних майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

19.10.2017 р. кращі знавці трудового навчання з 5-7 класів змагалися у розгадуванні кросвордів, ребусів, головоломок, шарад (відп. Лупандіна В. М.).

20.10.2017 р. пройшов конкурс юних конструкторів із 7-го класу «Будинок моєї мрії» (відп. Лупандіна В. М., Кравченко Н. Д.).

Протягом тижня старші вихованці закладу мали можливість підготувати творчі роботи і залучитися до участі у міському конкурсі плакатів від АК «Харківобленерго» «Енергетика для кожного. Придбай! Поділись! Примнож!» (відп. Лупандіна В. М.).

Наприкінці тижня педагогічної майстерності вчителів трудового навчання та керівників гуртків було підведено підсумки та нагороджено активних учасників і переможців всіх вищезгаданих заходів.