20 Травня 2016

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху з 16 по 22 травня 2016 року у нашому комунальному закладі було проведено ряд виховних заходів, спрямованих на закріплення та вдосконалення дітьми знань правил безпеки пересування.

16 та 17 травня  у навчально-виховному комплексі відбувся конкурс малюнків «Безпечна дорога», у якому взяли участь вихованці дошкільного підрозділу та учні початкової школи. Діти з натхненням художньо зображували своє бачення правил дорожнього руху, тож малюнки видалися різноплановими та яскравими

18 та 19 травня класні керівники молодших та старших класів провели зі своїми вихованцями інструктажі,  а вихователі навчального закладу – виховні бесіди із заданої тематики. Також учні переглянули профілактичний фільм, завдяки якому діти закріпили та розширили знання правил поведінки учасників дорожнього руху.

20 травня у дошкільному підрозділі нашого закладу відбулася розвага «Подорож у країну Світлофорчик». Вихователі грали з дітьми у рухливі ігри: «Горобчики та автомобіль», «Увага! Світлофор!», «Не спізнись!», а також провели спортивну естафету на самокатах.

Всі заходи, проведені протягом тижня, сприяли кращому розумінню нашими вихованцями правил поведінки учасників дорожнього руху, вихованню ціннісного ставлення до своєї безпеки та безпеки інших людей. Тож проведена з дітьми робота мала значний профілактичний ефект.