Тиждень безпеки дорожнього руху у дошкільному відділенні

18 Листопада 2016

З 14 по 18 листопада проводився  тиждень безпеки дорожнього руху. У рамках цього заходу вихователі дошкільних груп провели бесіди з дітьми та їх батьками на тему «Безпека на дорозі». Впродовж тижня тривав конкурс малюнків «Безпечна дорога». У  малюнках діти мали змогу відтворити свої знання про дорожній рух, правила поведінки  і безпеки пересування на дорозі.

18 листопада з вихованцями дошкільного відділення було проведено розвагу на тему «Дорожній рух – наш справжній друг».  Діти, разом із незвичайним гостем Світлофором, повторили значення дорожніх знаків, призначення пішохідного переходу і кольорів світлофору. В ігровій атмосфері вихованці мали змогу закріпити набуті знання і навчитися використовувати їх на практиці.