Технічна студія «Винахідник» та наші вихованці

15 Листопада 2018

15 листопада 2018 року учні середньої школи нашого навчального закладу відвідали технічну студію «Винахідник», де щочетверга проходять курси для дітей з інвалідністю по вивченню робототехніки за допомогою навчальних конструкторів LEGO. Ці заходи проводяться за підтримки Харківської обласної державної адміністрації.

Ознайомившись із матеріалами, наші діти почали конструювати різноманітні макети , спочатку за взірцями, запропонованими організаторами , а потім вже творили за власним бажанням і фантазією. Виготовлені нашими вихованцями моделі робототехніки сподобалися більш досвідченим наставникам, а діти приємно і з цікавістю провели час, оволодіваючи навичками конструювання, дрібної моторики, командної взаємодії, комунікації, аналітичного мислення.

Ця зустріч сподобалася і організаторам, і нашим дітям, тож сподіваємося на подальшу співпрацю!