«Тепла історія крижаного серця» в обласному Палаці дитячої та юнацької творчості

23 Грудня 2016

23 грудня 2016 року молодші учні КЗ «ХС НВК» ХОР відвідали обласний Палац дитячої та юнацької творчості. Разом із супроводжуючими педагогами вони отримали справжнє задоволення від новорічної вистави-мюзиклу «Тепла історія крижаного серця».

Знайома з дитинства історія двох підлітків ожила у яскравому, динамічному, прочитаному на сучасний лад  дійстві.  Юні глядачі змогли ще раз упевнитися: краса людської душі здатна здолати всі випробування, розтопити кригу байдужості й нелюбові – того зла, що вбиває все найкраще в людині. Саме силою своїх почуттів хоробра Герда – тендітна дівчинка із палким, добрим серцем – змогла здолати всі перешкоди та розвіяти крижані чари, і, розтопивши серце Кая, повернула його до тепла рідної домівки.

Підготовлена вихованцями Палацу казка дуже сподобалася школярам. Дорогою до школи діти ще довго обговорювали пригоди головної героїні, яскраві костюми і талановитих виконавців, чий виступ не залишив байдужим жодного, приніс позитивні емоції і бажання ще раз відвідати улюблений всіма харків’янами Палац дитячої та юнацької творчості.