Таланти з «Дивосвіту» в гостях у КЗ «ХС НВК» ХОР

11 Квітня 2019

11 квітня 2019 року до Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради завітали вихованці Комунального закладу «Люботинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Дивосвіт»» Харківської обласної ради. Головна мета цих відвідин – обмін досвідом у різноманітних галузях декоративно-прикладного мистецтва і інформаційних технологій.

Для спілкування талановитих дітей немає перешкод – у цьому мали можливість переконатися всі учасники незвичайного заходу. Обдаровані учні з «Дивосвіту» без будь-яких перешкод змогли передати свої знання та уміння нечуючим дітям під час майстер-класів з графічного  малюнку та малювання нитками, вразили своєю освіченістю під час конструювання  «живих» роботів у майстер-класі з робототехніки LegoTM, а також  провели майстер-клас з фотошопу і веб-дизайну. У відповідь юні митці з НВК провели майстер-класи з петриківського розпису і гончарної справи. Гостям також сподобалося розписувати та декорувати справжні пасхальні яйця – їх новостворені писанки майже нічим не поступалися чарівним писанкам малих хазяїв школи, двері якої гостинно відчинені для всіх, хто бажає дружити з особливими дітьми.

Дякуємо всім організаторам і учасникам зустрічі та сподіваємося, що наступні спільні майстер-класи будуть такими ж цікавими, позитивними та змістовними.