Свято Золотої осені

28 Жовтня 2013

24.10.13 відбувся урочистий концерт для учнів початкових класів до свята Золотої осені.

Концерт розпочався виходом на сцену дитячого танцювального колективу з колоритним народним танцем, який завершився появою красуні-Осені, що прибула з далеких країв, щоб привітати шановних гостей. На сцені  з появою винуватиці свята встановився ліричний настрій, який допомогли створити слайди з презентацією  казково-чарівних пейзажів осінньої природи.

У святковій програмі взяли участь усі класи молодшої школи. Дійство доповнили яскраві костюми, артистизм вихованців та прекрасний настрій глядачів.

Родзинкою концертної програми став виступ Гльози Анастасії та Чарушина Володимира з жестовою піснею «Листья желтые», що викликав справжній шквал оплесків.

Дякуємо маленьким артистам
за чудовий концерт та подароване свято!