Свято Знань

Першого вересня у нашому навчально-виховному комплексі традиційно відзначається День Знань.

На урочисту лінійку, присвячену святові Першого дзвоника, прибули вихованці закладу та численні гості. Привітати наших дітей завітали наші куратори зі Служби безпеки України у Харківській області та представники Національного університету цивільного захисту України,. тренер-викладач з легкої атлетики КУ «Харківський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Харківської обласної ради». Благословити учнів (вихованців) на продуктивний навчальний рік прийшов Отець Андрій, який опікується духовним життям нашої великої шкільної родини. Велика подяка представникам служби безпеки України у Харківській області за допомогу у створенні найкращих умов для навчання та виховання учнів (вихованців) з особливими освітніми потребами.

По закінченню урочистостей священнослужитель провів молебень на вдалий навчальний рік у капличці, що розташована на території нашого закладу.

Всіх присутніх звеселила неочікувана поява мультиплікаційних героїв, що також поспішили до нас на свято. У невимушеній атмосфері танців та жестових пісень долучилася до нашої великої шкільної родини група новачків – діти, що цього року вперше сядуть за парти.

Ми ще раз сердечно вітаємо всіх працівників та учнів закладу з початком нового навчального року!

Опубліковано 01 Вер 2015 в 14:09. Рубрика: all, Новини.