Свято Знань

1 Вересня 2015

Першого вересня у нашому навчально-виховному комплексі традиційно відзначається День Знань.

На урочисту лінійку, присвячену святові Першого дзвоника, прибули вихованці закладу та численні гості. Привітати наших дітей завітали наші куратори зі Служби безпеки України у Харківській області та представники Національного університету цивільного захисту України,. тренер-викладач з легкої атлетики КУ «Харківський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Харківської обласної ради». Благословити учнів (вихованців) на продуктивний навчальний рік прийшов Отець Андрій, який опікується духовним життям нашої великої шкільної родини. Велика подяка представникам служби безпеки України у Харківській області за допомогу у створенні найкращих умов для навчання та виховання учнів (вихованців) з особливими освітніми потребами.

По закінченню урочистостей священнослужитель провів молебень на вдалий навчальний рік у капличці, що розташована на території нашого закладу.

Всіх присутніх звеселила неочікувана поява мультиплікаційних героїв, що також поспішили до нас на свято. У невимушеній атмосфері танців та жестових пісень долучилася до нашої великої шкільної родини група новачків – діти, що цього року вперше сядуть за парти.

Ми ще раз сердечно вітаємо всіх працівників та учнів закладу з початком нового навчального року!

Свято знань

2 Вересня 2013

Знову вересень ступив на наш поріг.

Святкує свято вся наша країна.

Своє майбутнє, зміну молоду,

Благословляє наша Україна!

Першого вересня школярі нашого НВК традиційно зібралися на урочисту лінійку, присвячену Святові знань.

Діти, що не бачилися протягом тривалих літніх канікул, скучили один за одним і педагогами, тож були раді зустрічі. На наших вихованців чекав цікавий святковий сценарій з піснями і танцями, віршами, загадками.

Директор навчального закладу Середенко Надія Іванівна побажала всім вихованцям успіхів у навчанні, міцного здоров’я, творчої наснаги та світлого шляху до майбутнього.

У цей святковий день, за багаторічною доброю традицією,  до навчального закладу завітав наш куратор – Служба безпеки України в Харківській області. До дітей звернувся  представник Управління СБУ в Харківській області, полковник, Гаврилюк Ігор Євгенович, який привітав дітей з початком навчального року, звернувся з  найщирішими та найтеплішими побажаннями  та вручив сучасний ноутбук, такий необхідний у навчанні дітей.

Свято першого дзвоника стало особливим для найменших наших учнів, які в цьому році вперше сядуть за парти. Їх привітати прилетіла навіть Фея Знань із країни Школярії. Разом з поважним Букварем вони вручили малечі символічний ключ від знань.

За старовинною традицією батьки благословили дітей житом, пшеницею на щастя й на долю, на довгі й мирні літа.

Зі святом, дорогі діти, педагоги, батьки!