Свято Весни.

4 Березня 2015

4 березня у дошкільному підрозділі нашого закладу пройшли весняні свята у логопедичних групах.

Весна – найулюбленіша пора року. На весну чекають всі: і діти, і дорослі. Навесні все оживає, всі радіють сонечку, теплу. А своє тепло діти дарують своїм матусям та бабусям на нашому святі. Свято розпочалося веселим весняним таночком, але потім малята-лягушата загубили свою маму і довго її шукали (молодша група). Під час проведення свята діти старшої групи багато танцювали, співали, розповідали вірші про весну, а також грали у рухливі ігри: «Збери квіти», «Впізнай за дотиком», «Допоможи матусі» та інші. Особливо сподобався сюрпризний момент – конкурс для мам «Хто впізнає свою дитину», в якому мами брали участь із задоволенням. Діти продемонстрували свої акторські здібності, всім було весело та цікаво.

Наприкінці свята діти дарували подарунки мамам та бабусям, зроблені своїми руками. Ми хочемо побажати всім весняного тепла та бадьорого настрою на весь рік! Зі святом вас, милі жінки!