Свято Першого дзвоника

1 Вересня 2014

Першого вересня наш заклад традиційно привітно розчинив свої двері, щоб прийняти у свої обійми першокласників та інших вихованців навчально-виховного комплексу.

На урочисту лінійку, присвячену святу Знань прибули не лише дітлахи зі своїми батьками, а й вельмишановні гості – наші куратори зі Служби безпеки України та представники Харківського університету цивільного захисту і юридичного департаменту.

Гості та глядачі із захватом спостерігали за святковим дійством, в якому непрохані Лінь, Пляма та Один Бал відмовляли першокласників приступати до навчання, а талановиті артисти-педагоги виконували хореографічні композиції з елементами жестових пісень.

Свято дуже сподобалося всім присутнім, і діти в піднесеному настрої пішли на свій перший урок, що в цьому навчальному році мав назву «Україна – єдина країна!».