Свято Останнього дзвоника-2019

31 Травня 2019

31-го травня 2019 року в Комунальному закладі «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради відбулося свято Останнього дзвоника, який сповістив про закінчення 2018-2019 навчального року всім школярам, а для випускників 10-го та 12-го класів став початком нелегкого шляху в доросле самостійне життя.

З теплими словами поздоровлень до дітей, батьків та педагогів звернулися наші давні і найулюбленіші друзі — куратори зі Служби безпеки України в Харківській області та шефи з Національного університету цивільного захисту України. Вітаючи всіх зі святом, вони висловили вдячність всім, хто зробив вагомий внесок у важливу справу навчання та виховання дітей, за невтомну працю і постійний творчий пошук, за чуйність і щирість сердець всього педагогічного колективу школи.

У цей радісно-тривожний день, керівник закладу освіти Олена Мірошник підвела підсумки року. Традиційно, за успіхи в навчанні, за перемогу в творчих конкурсах багато учнів було відзначено грамотами, дипломами, подяками та цінними подарунками.

Найбільш хвилюючим це свято стало для наших дорогих випускників та їх вчителів. Не стримували своїх почуттів класні керівники Север’янова О.А. (10 кл.) і Осипенко О.П. (12 кл.). Виступаючі щиро зичили випускникам знайти свою життєву стежину і бажали успіхів у навчанні тим, хто вирішив здобувати подальшу освіту в коледжах і закладах вищої освіти.

Закінчив святкову лінійку отець Андрій, що є духовним наставником наших вихованців. Він благословив випускників на майбутнє і щиро окропив святою водою всіх присутніх.

І ось над шкільним подвір’ям пролунав Останній дзвоник… Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Його малиновий передзвін вирядив їх у самостійну життєву дорогу. Хочеться вірити, що молодим хлопцям і дівчатам не забракне сміливості та наполегливості твердо крокувати до обраної цілі, взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни. Тож нехай кожен з них, хто сьогодні покидає рідну школу назавжди, запам’ятає її саме такою – привітною і відкритою.

Після урочистої лінійки випускники отримали документи про закінчення школи. Вітаємо вас, випускники! Хай щастить вам!