Свято «Осінній вернісаж» для учнів середньої та старшої школи

19 Жовтня 2017

Тиждень Золотої осені завершується святковими концертами за участю старших і молодших вихованців навчально-виховного комплексу.

19 жовтня 2017 року свято «Осінній вернісаж» зібрало в актовій залі учнів 5-12 класів. У концертній програмі було представлено чимало яскравих художніх номерів. Серед них найбільші уподобання глядачів викликали такі: сценка «Осінній сюрприз» (5 кл.), жестова пісня «Королева Осінь» у виконанні Шаталової Марії та Яковлевої Діани (8 кл.), танок «Волошки» (8-9 кл.), музична казка «Грибок-теремок» від учнів 5, 6-7 кл., жестова пісня «Диво-квіти» у виконанні Клявіної Аліни, Вершкової Олени та Кривулі Олени (11 кл.), танки «Крапельки» (Кривуля Олена – 11 кл.) і «Черевички» від учнів 5, 6, 7 кл.

Краща нагорода для справжнього артиста є щира радість і бурхливі оплески глядачів. Саме так всі присутні на концерті віддячили талановитим юнакам НВК.