Свято «Осінній вернісаж» для учнів середньої та старшої школи

6 Листопада 2018

Тиждень Золотої осенізавершується святковими концертами за участю старших і молодших вихованців навчально-виховного комплексу.

6 листопада 2018 року свято «Осінній вернісаж» зібрало в актовій залі учнів 5-12 класів. У концертній програмі було представлено чимало яскравих художніх номерів. Серед них найбільші уподобання глядачів викликали такі: сценка «Казка на новий лад» (7кл.), жестова пісня «Королева Осінь» у виконанні Шаталової Марії та Вершкової Олени (10, 12 кл.), танок «Парад кольорів» (5кл.), музична казка «Грибок-теремок» від учнів 8кл., танок «Ми – дівчата з України» у виконанні дівчат з 8, 9, 10кл., пантоміма «Дощ» (Садовничий Д. – 6кл.) і «Клоунада» від Дмитренка Євгена (12 кл.) і П’янової Софії (2 кл.)

Краща нагорода для справжнього артиста є щира радість і бурхливі оплески глядачів. Саме так всі присутні на концерті віддячили талановитим юнакам НВК.