Свято «Осінь, осінь, осінь…» для учнів середньої та старшої школи

20 Жовтня 2016

Тиждень Золотої осені завершується святковими концертами за участю старших і молодших вихованців навчально-виховного комплексу.

20 жовтня 2016 року свято «Осінь, осінь, осінь…» зібрало в актовій залі учнів 5-12 класів. У концертній програмі було представлено чимало яскравих художніх номерів. Серед них найбільші уподобання глядачів викликали такі: сценка «Хто винен, що робити?» (8 кл.), жестова пісня «Осінь» у виконанні Блошенко Анастасії (12 кл.), мініатюра «Борщ» (7-8 кл.), музична сценка «Вперта свічка» від учнів 10 кл., жестова пісня «Україна – це ти» у виконанні Шаталової Марії та учнів 5-го кл., та гумористична сценка «Тварини очима дітей» від учнів 10 кл.

Краща нагорода для справжнього артиста є щира радість і бурхливі оплески глядачів. Саме так всі присутні на концерті віддячили талановитим юнакам НВК.