Свято Осені в молодшій школі.

23 Жовтня 2015

23 жовтня  у навчально-виховному комплексі відбулося свято «Золота осінь», яке підготували учні й педагоги молодших класів. У яскраво прикрашеній актовій залі вшанувати королеву Осінь – хазяйку вересня, жовтня та листопада – зібралися всі школярі та викладачі, а також численні гості, що завітали подивитися на захопливе дійство.

До концертної програми увійшло багато цікавих номерів, від яких глядачі отримали справжнє естетичне задоволення, а саме: танок «Парад квітів» від учнів 2-3 класів (відп. Моісеєва-Літовченко Л. А.); музична сценка «Хитрий лис малює ліс», яку показали діти підготовчих, 1-х та 4-х класів (відп. Ковальова Н. А.); жестова пісня у виконанні наймолодшої учасниці – учениці підготовчого класу Мірошніченко Аліни (відп. Сільченко Т. В.); танок «Овочі» від юних акторів з 4 класу (відп. Олійник В. В.). Аудиторія зали з задоволенням відгадувала загадки малюків підготовчого класу (відп. Назаренко М. М.). Бурхливими оплесками вітали талановитих виконавців найчарівнішої музично-хореографічної композиції «Небо», від якої всі глядачі були просто у захваті! Підготували її діти 2-го класу під керівництвом педагога Белевцової І. М..

Попереду довгоочікувані канікули. Ми бажаємо всім гарного, насиченого позитивними емоціями відпочинку!