Свято Осені в молодшій школі

7 Листопада 2018

7 листопада  2018 року внавчально-виховному комплексі пройшло  свято для молодших школярів, присвячене найяскравішій та найчарівнішій порі року – Золотій Осені.

До концертної програми увійшло багато цікавих номерів, від яких глядачі отримали справжнє задоволення. Серед них найбільш запам’яталися: «Осінній вальс» у виконанні дівчат з 1-3 кл. (відп. Дмитренко В.М.),танок «Парасольки» від юних талантів з 1-А класу (відп. Кравченко Н.Д.),танок «Осінній листопад» від учнів 1-Б класу (відп. Лемешко В.П.), музична сценка «Справжній друг», яку показали діти 4-го класу (відп. Ковальова Н.А.), жестова пісня «Осінь» у виконанні дівчат з 3-го кл. (відп. Назаренко М.М.). Кращі декламатори закладу читали вірші на фоні презентаційних слайдів, щодемонстрували присутнім мальовничі пейзажі та багатства дарів Її Величності Золотої  Осені; розумники відгадували загадки, художники змагалися між собою у відповідності зображення ранньої, золотої і пізньої осені, а юні спортсмени дивували своєю спритністю і завзятістю в іграх і веселих конкурсах.Свято закінчилося чарівноютанцювально-хореографічною композицією «Стара платівка» у виконанні учнів 1-4 класів. Підготувала цей номер Моісеєва-Літовченко Л.А.

Гарний настрій, посмішки, гучні оплески та захоплення – були головними на цьому святі. Діти та їх батьки отримали масу позитивних вражень від побаченого дійства.