Свято Осені в молодшій школі

20 Жовтня 2017

20 жовтня  2017 року в навчально-виховному комплексі пройшло  свято для молодших школярів, присвячене найяскравішій та найчарівнішій порі року – Золотій Осені.

До концертної програми увійшло багато цікавих номерів, від яких глядачі отримали справжнє естетичне задоволення.  Серед них найбільш запам’яталися: колекція шкільної модельно-хореографічної студії «Осінні барви» (1-4 кл. – відп. Моісеєва-Літовченко Л. А.), танок «Парасольки» від юних талантів з підготовчого  класу (відп. Єфімова Т. В.), танок «Урожай» від учнів 2-го класу (відп. Назаренко М. М.), музична сценка «Котовасія», яку показали діти підготовчого, 3-го та 4-го класів (відп. Моісеєва-Літовченко Л. А., Ковальова Н. А.). Кращі декламатори закладу читали вірші на фоні презентаційних слайдів, які  демонстрували присутнім мальовничі пейзажі та багатства дарів Її Величності Золотої  Осені.  Свято закінчилося жестовою піснею «Осінь наступила» у виконанні учнів 1-го класу. Підготувала цей номер Сільченко Т. В.

Гарний настрій, посмішки, гучні оплески та захоплення – були головними на цьому святі. Діти та їх батьки отримали масу позитивних вражень від побаченого дійства.