Свято Осені в молодшій школі

21 Жовтня 2016

21 жовтня  2016 року в навчально-виховному комплексі пройшло  свято для молодших школярів, присвячене найяскравішій та найчарівнішій порі року – Золотій Осені.

Завдяки старанням  педагогів-декораторів із юними художниками НВК в актовій залі панувала атмосфера справжньої осінньої казки. Саме вона зібрала тут всіх школярів і викладачів, батьків і численних гостей, охочих подивитися захопливе свято.

До концертної програми увійшло багато цікавих номерів, від яких глядачі отримали справжнє естетичне задоволення.  Серед них найбільш запам’яталися: танок «Осінній вальс» від учнів 4-го класу (відп. Моісеєва-Літовченко Л. А.);  музична сценка «В ліс за грибами», яку показали діти підготовчого та 2-го класів (відп.: Олійник В. В., Ковальова Н. А.); запальний український танок з дівчатами 3-го класу (відп. Белевцова І. М.); танок «Парасольки» від юних акторів з 1 класу (відп. Назаренко М. М.). Кращі декламатори закладу читали вірші на фоні презентаційних слайдів, які  демонстрували присутнім мальовничі пейзажі та багатства дарів Її Величності Золотої  Осені.  Неперевершене свято закінчилося жестовою піснею «Осіння» у виконанні Куліненко Аліни (1 кл.), Шевченко Софії (1 кл.), Черкашиної Софії (3 кл.) та Гльози Марії (3 кл.). Підготувала цей номер Сільченко Т. В.

Гарний настрій, посмішки, гучні оплески та захоплення – були головними на цьому святі. Діти та їх батьки отримали масу позитивних вражень від побаченого дійства.

Попереду довгоочікувані канікули. Ми бажаємо всім гарного, насиченого позитивними емоціями відпочинку!