«Свято Осені» у дошкільному підрозділі

23 Жовтня 2014

Сьогодні, 23.10.2014 пройшло «Свято Осені» у дошкільному підрозділі нашого закладу.

Під час проведення свята було дуже багато сюрпризних моментів. На свято до дітей завітала чарівна Осінь, яка провела гру з дітьми: «Збери врожай»,  Дуже вразив  осінній хоровод, танок з листочками, «Осіння полька», танок маленьких грибочків. На свято завітав незвичайний гість – Гриб, який танцював та грав з дітьми (гра « Передай грибочок»). Дуже сподобався конкурс із батьками «Хто вправніший?», де татусі демонстрували свої здібності. Всім присутнім: батькам,  дітям, гостям і педагогам  дуже сподобалося свято. Діти були активні і веселі.

Наприкінці свята Осінь подарувала дітям даруночки. Осінь залишила всім присутнім теплий і радісний настрій.