«Свято Осені» дошкільного підрозділу

24 Жовтня 2014

24 жовтня в логопедичних групах дошкільного підрозділу нашого закладу відбулося свято Осені.

На свято прийшло багато гостей, серед яких була чарівна Осінь. Під час проведення свята було багато танців, пісень, ігор. Діти підготували вірші про осінь та осінні загадки. Дуже сподобалася гра «Збери врожай», під час якої діти збирали окремо у два кошика овочі та фрукти, «Танок осені», де діти танцювали із парасольками, осінній хоровод. Також слід зазначити сюрпризний момент – конкурс для батьків, під час якого батьки дітей продемонстрували свої здібності.

Свято Осені дуже сподобалося і дітям, і дорослим. Незважаючи на холодну осінню погоду, Осінь залишила в серцях всіх присутніх на святі своє тепло і радісний настрій. Наприкінці свята діти отримали від Осені подарунки – фрукти.