Свято Миколая від Національного університету цивільного захисту України

6 Грудня 2023

Справжній друг буде поруч завжди – особливо у цей скрутний воєнний час для нашої країни! Одними з таких друзів для Комунального закладу «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради є Національний університет цивільного захисту України.

Добра, вже 21-річна, традиція приїзду до дітлахів і привітання у їх рідному закладі на День Святого Миколая цьогоріч перетворилася на такий собі святковий неформат – 6 грудня 2023 року шефи-рятувальники запросили школярів разом із батьками до розважального комплексу Smile Park у ТРЦ Нікольський.  Саме там для дітей була підготовлена анімаційна програма; проведена дуже актуальна (на жаль…), «надзвичайна» вікторина-пересторога «Навчаємося мінної безпеки всією родиною» з демонстрацією захисного спорядження піротехніків і безпекової продукції від ЮНІСЕФ. Також наші досвідчені друзі нагадали правила безпечної поведінки біля новорічної ялинки та під час зимових прогулянок. Все це дійство віншувало вручення солодощів і особливих подарунків (!). А надалі школярів чекав ще один надзвичайний сюрприз – розважально-дослідницьке інтерактивне шоу «Хімія – це круто!» та безлімітна ігрова зона VR-Land і екстрим-парк!!!

За настрій, за радість, за любов та щирість – за СУПЕР-СВЯТО – ми дякуємо нашім друзям та янголам-охоронцям з Національного університету цивільного захисту України! Нехай добрий Святий, Микола-Чудотворець, допоможе українцям здобути ПЕРЕМОГУ і найочікуваніший МИР!