Свято Миколая

19 Грудня 2017

19 грудня 2017 року у КЗ «ХС НВК» ХОР пройшло найулюбленіше дитяче свято – свято Миколая.

Свято Миколая – це своєрідне підбиття підсумків: зважування добрих і поганих вчинків, здобутків у навчанні, а оскільки всі учні навчально-виховного закладу були слухняними і старанно навчалися, то Святий Миколай завітав до них на свято з іграшками та солодощами. Діти не розгубилися і продемонстрували Миколаю, що заслужили на подарунки: вони танцювали, змагалися у чемності та вихованості, демонстрували свою акторську майстерність у веселих театралізованих сценках, співали жестових пісень. Найбільш запам’яталися: танок янголят з 1-го класу (відповідальні: Фролова Т.П.), танок «Зимова полька» у виконанні учнів 2-го класу (відповідальна: Назаренко М.М.), жестова пісня «Миколай, ти до нас завітай!» від учениць 4-го класу (відповідальна: Сільченко Т.В.), пісня «Миколай святий іде» у виконанні дошкільнят з логопедичної групи (відповідальна: Лемешко В.П.), театрально-хореографічна композиція «Котовасія» від учнів початкової школи (відповідальна: Моісеєва-Літовченко Л.А.), концертний гумористичний номер фокусника з 11 кл. Дмитренка Євгена (відповідальна: Яцинюк В.М.) і феєрична колекція «Коловорот» у виконанні шкільного театру мод «Аліса» (керівник: Моісеєва-Літовченко Л.А.). Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.

Ми щиро дякуємо гостям свята, нашим давнім та завжди жданим друзям: кураторам із Служби безпеки України в Харківській області  та шефам з Національного університету цивільного захисту України, протоієрею Свято-Усікновенського храму м. Харкова отцю Андрію  і настоятелю собору Успіння Римсько-Католицької церкви отцю Григорію. Вони не тільки знайшли час завітати до НВК, а і традиційно допомагали Миколаю вибирати подарунки для вихованців школи. Особливим гостем на святі став директор французького представництва Швейцарської асоціації Спорту для глухих Вінсент Гійон-Дроз, який теж взяв участь у привітанні учнів нашого навчально-виховного закладу.

Дякуємо всім гостям і учасникам свята за щирість і доброту!