Свято Миколая

19 Грудня 2016

19 грудня, коли  увесь християнський світ вшановує пам’ять Святого Миколая-Чудотворця, у нашій школі пройшло найулюбленіше дитяче свято – свято Миколая.

Свято Миколая – це своєрідне підбиття підсумків: зважування добрих і поганих вчинків, здобутків у навчанні, а оскільки всі учні навчально-виховного закладу були слухняними і старанно навчалися, то Святий Миколай завітав до них на свято з іграшками та солодощами. Діти не розгубилися і продемонстрували Миколаю, що заслужили на подарунки: вони танцювали, змагалися у чемності та вихованості у різних іграх та естафетах, демонстрували свою акторську майстерність у веселих театралізованих сценках, співали жестових пісень. Найбільш запам’яталися танок янголят з 0-3 класів (відповідальна: Белевцова І. М.), танок «Дивна квітка» у виконанні дівчат з 3-го класу (відповідальна: Моісеєва-Літовченко Л. А.), жестова пісня від учениць початкової школи «Миколай спішить до нас» (відповідальна: Сільченко Т. В.) Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.

Ми щиро дякуємо гостям свята, нашим давнім та завжди жданим друзям: кураторам із Служби безпеки України в Харківській області  та шефам з Національного університету цивільного захисту України, Харківського інституту банківської справи УБС НБУ (м. Київ) і священнослужителю греко-католицької церкви отцю Григорію. Вони не тільки знайшли час завітати до НВК, а і традиційно допомагали Миколаю вибирати подарунки для вихованців школи.