Свято «Миколай, Миколай, ти до нас завітай!»

19 Грудня 2019

19 грудня 2019 року у Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради пройшло найулюбленіше дитяче свято – свято Миколая.

Свято Миколая – це своєрідне підбиття підсумків: зважування добрих і поганих вчинків, здобутків у навчанні, а оскільки всі учні навчально-виховного закладу були слухняними і старанно навчалися, то Святий Миколай завітав до них на свято з іграшками та солодощами. Діти не розгубилися і продемонстрували Миколаю, що заслужили на подарунки: вони танцювали, змагалися у чемності та вихованості, демонстрували свою акторську майстерність у веселих театралізованих сценках, співали жестові пісні. Найбільш запам’яталися: танок Сніговиків-дошкільнят, театрально-хореографічна композиція «Янголята проти Чортенят» у виконанні першачків, нова казкова колекція «Світ чарівництва» від зразкового художнього колективу театру костюму «Аліса» і учнів 2-А кл., виступ шумового оркестру з 2-Б кл., жестові пісні «Святкова» (учениця 11 кл.) і «Миколай» (учень 10 кл.), запальний танок «Топ-топ, хлоп-хлоп» від учнів 3-4 кл., театрально-хореографічна композиція «Зимова феєрія» (учні 3-4 кл.), весела пантоміма «Весела кулька» у виконанні учениці 3 кл. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.

Ми щиро дякуємо шановним гостям свята і нашим давнім та завжди жданим друзям: кураторам із Управління Служби безпеки України в Харківській області та шефам з Національного університету цивільного захисту України, протоієрею Свято-Усікновенського храму м. Харкова отцю Андрію, представникам громадської організації «Ділові Українські жінки у Харківській області» і студентам Національного університету цивільного захисту України, які підготували особливий подарунок для дітлахів – феєричне святкове шоу мильних бульбашок.

Дякуємо всім гостям і учасникам свята за щирість і доброту!