Свято «Миколай, Миколай, ти до нас завітай!»

18 Грудня 2020

17 грудня 2020 року у Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради пройшло найулюбленіше дитяче свято – свято Миколая.

Свято Миколая – це своєрідне підбиття підсумків: зважування добрих і поганих вчинків, здобутків у навчанні, а оскільки всі учні закладу освіти були слухняними і старанно навчалися, то Святий Миколай завітав до них на свято з іграшками та солодощами. Діти не розгубилися і продемонстрували Миколаю, що заслужили на подарунки: вони танцювали, змагалися у чемності та вихованості, демонстрували свою акторську майстерність, співали жестові пісні. Найбільш запам’яталися: зовсім маленькі але дуже талановиті чтеці з Молитвою до Миколая, танок Годинничків та Ведмедиків-дошкільнят, театрально-хореографічна композиція з Гномами і жестова пісня “Білосніжка” у виконанні учнів 1-4 кл. та учениці 12 кл., колекція «Каламбур» і прем’єра нової колекції «Святкова» від зразкового художнього колективу театру костюму «Аліса», інтерактивна гра «Добре-погано», жестова пісня «Загадаю Миколаю» у виконанні чарівної досвідченої педагогині закладу. А також головні герої свята, сам Святий Миколай і Чорт, які традиційно сперечалися між собою і вирішували, чи всі школярі гідні Миколаєвих дарунків.

Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.

Ми щиро дякуємо шановним і нашим давнім завжди жданим друзям: кураторам із Управління Служби безпеки України в Харківській області та шефам з Національного університету цивільного захисту України за турботу і любов до вихованців нашого закаладу – вони традиційно допомагали Миколаю вибирати не тільки солодощі для дітей, а й подарунки, що стануть їм у нагоді під час освітнього процесу.

Дякуємо всім учасникам свята за щирість, доброту і гарний настрій! З Миколаєм!