Свято Масляної

19 лютого в нашому навчально-виховному комплексі відбулося веселе святкування Масляної – древнього слов’янського свята, що своїм корінням сягає часів язичницьких вірувань.

Масляна – останнє зимове свято, яке ми особливо любимо за можливість закликати до нас весну, адже наприкінці лютого всім уже так хочеться тепла і пробудження природи. Цього свята чекають в останній тиждень перед Постом. З понеділка і аж до неділі (коли, власне, вже відзначають саме свято) кожен день тижня виконувалися якісь ритуальні дії, які ми спробували відтворити під час нашого шкільного свята.

Діти із задоволенням брали участь у спортивних змаганнях, їли млинці, водили хороводи навколо солом’яної ляльки Масляної, що символізує собою Зиму. До нас також завітали гості з Екопаку імені Фельдмана, які прикрасили наше свято яскравими виступами з дресированими поні. Всі бажаючі могли сфотографуватися з тваринами.

Наостанок лялька Масляної була спалена, а це означало, що ми перемогли Зиму, і для Весни дорога вільна. Тож чекаємо її швидкого приходу!

Опубліковано 19 Лют 2015 в 10:20. Рубрика: all, Новини.
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через RSS.
Ви можете залишити коментар або трекбек до свого сайту.

Ваш коментар

Ви повинні увійти, щоб залишати коментарі.