Свято дня народження школи

27 Листопада 2012

У понеділок 26 листопада 2012 року в  комунальному закладі «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради відбулися урочисті заходи з нагоди 116-ї річниці з дня   заснування.

До дня народження школи куратори навчально-виховного комплексу,   СБУ в Харківській області, підготували незвичайний подарунок –   капличку, яка здіймається своїм золотавим куполом до неба. Вихованці навчального закладу дуже зраділи такому подарунку: тепер у їхньому другому домі є місце, де можна поспілкуватися з Богом!

Відкриття та освячення каплиці  Єпархія довірила провести  отцю  Ігорю –  священнослужителю храму Різдва Христова. Затамувавши подих, зі сльозами на очах діти взяли участь у святковій церемонії.

Привітати наш заклад з днем заснування приїхали шановні гості, для яких учні та педагогічний колектив навчально-виховного комплексу підготували концерт з жестовими піснями, запальними танками, театральними номерами, віршами.

Дякуємо всім, хто подарував справжнє свято та розділив радість!