Свято для матусь

7 Березня 2014

7 березня у групах дошкільного підрозділу святкували 8 березня. Цей весняний день – свято мам, бабусь, теплоти, ніжності та любові.

Під час проведення свят діти із задоволенням співали, танцювали, розповідали вірші та демонстрували акторські здібності (брали участь  у театральних виступах). Особливо сподобався танець циганок, який виконували дівчатка логопедичної групи №6. Під час їхнього виступу гості, присутні на святі, на деякий час відчули себе у справжньому циганському таборі.

Свято об’єднало усіх дітей дошкільних груп з порушеннями слуху.

Під час його проведення діти танцювали та грали у різні ігри. Особливо сподобалися  та запам’яталися танець пролісків, який виконували хлопчики молодшої групи, танець дівчаток з великими червоними серцями (повітряними кульками), які діти дарували своїм матусям, і танець із весняними квітами. Також цікаво було спостерігати за дітьми під час ігор «Збери сонечко» та «Букети для мам». Усі діти із задоволенням  брали участь у іграх, танцювали, даруючи матусям святковий настрій.

Наприкінці свят  діти дарували мамам подарунки, зроблені своїми руками. Ми  сподіваємось, що гарні враження та позитивні емоції, які отримали батьки під час весняного свята, надовго залишаться в їхній пам’яті та будуть зігрівати їх серця впродовж цілого року.